Toshiba B-452HS Geniş Barkod Yazıcı

Toshiba B-452HS barkod etiket yazıcısı yüksek baskı çözünürlüğü özelliğinde olan yazıcı kafasıyla genellikle küçük ebatlı etiketlere alınan baskının kalitesini üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Kağıt üzerine 600 dpi çözünürlükte yazdırım özelliğine sahip olmaktadır. Buna ek olarak baskı hızı 50,8 mm/sn ile ortalamanın altında kalmaktadır. 103.6 mm baskı genişliği sunmakta olan Toshiba B-452 HS seri ve centronics paralel portları aracılığıyla sistem bağlantısını  sağlayabilmektedir. Kompakt dizayna sahip  ve haffliği ile yer  tasarrufu sağlamakta ve gereksinim duyulan alanlara basit bir şekilde  taşınabilmektedir. Dayanıklı  malzemeden üretilmiş kapağı aynı anda toz ve su geçirmeyen yapıdadır.Toshiba Tec B-452HS yazıcının sensörleri etiket ayarlarını ve aralıklarını doğru bir şekilde algılayabilmektedir. Düşük maliyette olan  yazıcı, fiyat performans oranının yüksekliği açısından da kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir.

 

Teknik Özellikleri

Toshiba B-452 HS sadece ribonlu yazdırım baskı yöntem ile çalışmaktadır. Çözünürlüğü oldukça gelişmiş olan yazıcının baskı özelliği 600 dpi ye kadar uzanmaktadır. Baskı hızı en fazla 600 dpi ye kadar çıkabilmektedir. Baskı genişliği 103.6 mm dir. 2000 milimetre ye kadar baskı uzunluğu özelliğine sahiptir. Sahip olduğu bağlantı arabirimleri arasında RS-232C, Centronics, Expansion I / O, Klavye I / F özellikleri vardır. Beraber çalışabildiği uyumlu barkod kodları arasında UPC / EAN / JAN, Code 39, Code 93, Code 128, NW7, 5, MSI, Industrial 2, ITF, Postnet, RM4SCC, OSA-kodu na sahiptir. 2D barkod kodlarına örnek olarak ta Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417 özelliği vardır. Veri saklama özelliğine sahip değildir. İsteğe bağlı olarak eklenebilen eklenti seçenekleri arasında      Kesici modül, Peel kapama modülü, Klavye KB-80, TrueType yazı tipi seti kullanıcının isteğine göre ilave edilebilir. Boyutları 270 mm, 200 mm ve 245 mm olmaktadır. Ağırlığı etiketsiz ve ribbonsuz olarak 7.5 kg dır.

Toshiba B-452 HSbarkod yazıcı çok net baskı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Toshiba nın marka güvencesi altında olan bu ürün fiyatıyla da oldukça caziptir. Ürünle beraber olarak yazılım cd leri ve kullanım kılavuzu ek olarak gelmektedir.

Büyük Yapışkanlı Etiket Makinesi