Tr Binance Hesap Açmak

Binance içinde bulundurduğu olanaklar sayesinde bir çok  birikim yapmanıza yardım eder. Binance bu yardımları yaparken vadeli yani kaldıraçlı işlemler yapmaktadır. Binance üzerinden para alma ve verme, banka kartı, kredi kartı ile satın alma ya da bu paraları satma işlemleri gibi bir çok işleve sahip büyük bir kripto para borsasıdır. Sahibi olduğu coin ve para bakımından dünyada rakibi olamayan bir kripto para şeklidir diyebiliriz. Binance sürekli olarak gelişme işine girdiği için kendini ülkelere yaymıştır. Bu ülkelerden bir tanesi de Türkiye’dir.  Binance tr bu yenileşmenin ve gelişmenin üzerine kurulmuş bir kripto para borsasıdır.

Binance Tr Borsasına Nasıl Üye Olabiliriz?

Binance tr hemen emen binance ile aynı özellikleri taşımaktadır. Bunların başında kayıt işlemleri de yer almaktadır. Aslında trbinance üye olmak oldukça basit bir işlemdir. Sayfaya ilk girdiğiniz zaman karşınıza sağ üst köşede hesap oluştur simgesi çıkacaktır. Bu simgeye tıkladığınız zaman sizden bilgiler isteyecektir. Tabi ki kayıt işlemi tek aşamada bitmiyor. Üye olurken girdiğiniz bilgilere tek tek dikkat etmelisiniz eksik veya hatalı bir bilgi olduğu takdirde hesabınızın onaylanmıyor.

Üye Olduktan Sonra Yapılması Gerekenler

Binance tr üye olduktan sonra mail adresinizi ve kimliğinizi doğrulatmanız gerekecektir. Bu kimlik doğrulama aşaması iki aşamadan oluşmaktadır. İlk önce mailinize gelen kodu giriyorsunuz mailiniz onaylanıyor. Kimlik doğrulama aşamasının ilk aşamasında istenen kişisel bilgilerin yani TC kimlik numaranız ve doğum yeriniz gibi kişisel bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri kimlik kartınızdaki bilgilerle harfi harfine doldurmanız sizin avantajınıza olacaktır. Doğru bilgi girmediğiniz takdirde yani bir harfi bile yanlış olursa hesap doğrulamanızı kabul etmeyebilirler. Bu aşamayı hallettikten sonra ikinci aşamaya geçiyorsunuz. İkinci aşama içerisinde TC kimlik fotoğrafınız, sizin fotoğrafınız ve kayıt olduğunuz günün tarihi ile birlikte fotoğrafınızı çekmeniz istenmektedir.

Üye Olurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üye olurken kimlik doğrulama aşamaları dikkatlice yapılmalıdır. Üyelik esnasında kimliğiniz ile berber çektiğiniz fotoğrafın netliğine dikkat etmelisiniz. Üye olduktan sonra alım satım işlemleri yaparken bütçenize göre dikkatli adımlar atmanız sizin avantajınıza olacak bir durumdur. Binance tr kullanılabilecek en iyi kripto para borsasıdır.